Türkçe English Deutsch Русский

Bizi Arayin: 0212 213 25 25

Göğüs Küçültme

Göğüs Küçültme

Vücutla orantısız şekilde büyük olan göğüsler kadınlar için büyük bir ızdırap kaynağı olabilir.

Göğüslerin normalden daha büyük ve ağır olması, kadının estetik ve fiziki görüntüsünü bozduğu gibi boyun, sırt ve omuz ağrılarına ve hatta kamburlaşmaya neden olur.
 
Meme ile karın cildinin temas eden yüzeyinin aşırı terlemesi ise pişik oluşmasına ve mantar infeksiyonlarına, sütyen askılarının omuz üzerinde derin izler bırakmasına yol açar.

Göğüs küçültme operasyonları bütün bu sıkıntıları giderdiği gibi doğum sonrası oluşan deformasyonu gidermek için de tercih edilebilir.


 

Ziyaretçi Kuralları: Sitede bulunan yazıların tümü tıp literatürü kaynaklarından alınmış olup ve sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bir uzmana danışılmadan veya bir doktorla görüşülmeden bilinçsizce yapılmaya çalışılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zararlar nedeniyle web sitemiz sorumlu tutulamaz. Web sitemizden almış olduğunuz bilgiler ışığında sizin için en uygun tedavinin seçiminin doktorlar tarafından yapılması sağlığınız açısından çok daha uygundur. Bu web sayfasını ziyaret eden kişi bu kuralları kabul etmiş sayılır.
evre Saglik Merkezi Canli Destek