Türkçe English Deutsch Русский

Bizi Arayin: 0212 213 25 25

Karın Germe

Karın Germe

Karın bölgesindeki deformasyonlar karın germe estetiği operasyonu ile giderilerek ideal estetik görünüme sahip olunabilir.

İdeal kilosunda olup fakat diyet ve egzersiz ile karın bölgesindeki fazla sarkmış derinin bulunduğu yada yağ fazlalıklarının bulunduğu hastalar karın germe estetiği ameliyatları için en ideal olan hastalardır. Bu tip hastalar genellikle bir yada bir kaç doğum geçirmiş olan hastalardır. Karın germe estetiği ameliyatlarında karın bölgesindeki deformasyonlar ve çatlaklıklarda bu operasyonla en aza indirilebilir.

Karın germe ameliyatlarının izi iç çamaşırı içinde gizlenebilecek bir izdir. Bu yara izi 6 ay 1 yıl gibi bir sürede solar ve deri rengine yaklaşır. Ameliyat sonrası ikinci haftadan sonra hafif egzersizler önerilmekle birlikte ağır egzersiz ve sporlardan 3 ay süreyle uzak kalmak gerekir.


 

Ziyaretçi Kuralları: Sitede bulunan yazıların tümü tıp literatürü kaynaklarından alınmış olup ve sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bir uzmana danışılmadan veya bir doktorla görüşülmeden bilinçsizce yapılmaya çalışılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zararlar nedeniyle web sitemiz sorumlu tutulamaz. Web sitemizden almış olduğunuz bilgiler ışığında sizin için en uygun tedavinin seçiminin doktorlar tarafından yapılması sağlığınız açısından çok daha uygundur. Bu web sayfasını ziyaret eden kişi bu kuralları kabul etmiş sayılır.
evre Saglik Merkezi Canli Destek