Türkçe English Deutsch Русский

Bizi Arayin: 0212 213 25 25

Rhinoplasti (Burun Estetiği)

Rhinoplasti (Burun Estetiği)

Burun estetiği en çok rağbet gören estetik operasyonlar arasındadır. Burnumuz ön planda olması ve yapısı itibariyle ifademizi ve görüntümüzü etkiler.

Rinoplasti, plastik cerrahinin en önemli ameliyatlarındandır. Zira burun hem yüzün ortasında en dikkat çekici konumda olan bir organdır; hem de nefes alıp vermek gibi hayati bir işlevi bulunmaktadır.

Operasyon sonrası yerleştirilen silikon tamponlar sayesinde ameliyattan hemen sonra bile normal nefes alıp vermeye devam edebilirsiniz.


 

Ziyaretçi Kuralları: Sitede bulunan yazıların tümü tıp literatürü kaynaklarından alınmış olup ve sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bir uzmana danışılmadan veya bir doktorla görüşülmeden bilinçsizce yapılmaya çalışılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zararlar nedeniyle web sitemiz sorumlu tutulamaz. Web sitemizden almış olduğunuz bilgiler ışığında sizin için en uygun tedavinin seçiminin doktorlar tarafından yapılması sağlığınız açısından çok daha uygundur. Bu web sayfasını ziyaret eden kişi bu kuralları kabul etmiş sayılır.
evre Saglik Merkezi Canli Destek